swiatpilkinoznej

Moder i Karbownik zadebiutowali w Brighton FC! Jak wypadli?

Jakub Moder oraz Michał Karbownik wreszcie zadebiutowali w Brighton FC! "Mewy" niestety przegrały w 5. rundzie Pucharu Anglii z Leicester City FC 0:1 (0:1). Bramkę na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie gry zdobył Kelechi Iheanacho po asyście Youri'ego Tielemansa.

Jak wypadli w meczu z "Lisami"?

Obaj wyszli w pierwszym składzie na mecz z Leicester City i rozegrali całe spotkanie. Zaprezentowali się całkiem dobrze. Znany portal "Sofascore.com" Moderowi dał notę 7.1, natomiast Karbownikowi 6.5.

Robert Lewandowski strzelił dwa gole dla Bayernu Monachium, który pokonał egipski Al Ahly 2:0 (1:0) w półfinale rozgrywanych w Katarze klubowych mistrzostw świata w piłce nożnej. W finale rywalem Bawarczyków będzie meksykański zespół Tigres UANL.

Pierwsze trafienie polski napastnik zaliczył w 17. minucie, gdy po składnej akcji Bayernu popisał się płaskim strzałem z niespełna dziesięciu metrów. W 86. minucie Lewandowski, najlepszy piłkarz świata 2020 roku w plebiscycie FIFA, ustalił wynik meczu rozgrywanego w Ar-Rajjan. Po precyzyjnym dośrodkowaniu z prawej strony Leroya Sane polski napastnik bez kłopotów trafił głową z bliska do pustej bramki